Loreal Ripsmetušš False Lash Superstar X-Fiber Xtreme Resist Waterproof Extreme black step1: 7.4ml step2: 7.1ml

Uue L'Oreal Paris False Lash Xfiber Xtreme Resist ripsmetušikomplektiga ei pea sa muretsema kunstripsmeäparduste pärast. Kauapüsiva kunstripsmeefekti tagav tušš peab igas olukorras vastu terve päeva!

Veekindel, imastikukindel, pisarakindel ja sportimiskindel Xfiber Xtreme Resist ei vea sind kunagi alt! Naudi üliekstreemset kunstripsmeefekti*, mida iseloomustab üliekstreemne ripsmete volüümikus ja püsivus.

Xfiber Xtreme Resist on kaheosaline ripsmetušš.

1. osa: volüümi andev veekindel silmameigipraimer ekstreemselt volüümikate ripsmete saavutamiseks vaid ühe tõmbega. Sügavmust, ei määri, ei moodusta tükke.

2. osa: veekindel kreemja koostisega pealistušš, milles on enneolematult palju kiude*, et luua ülipikad ja ülivolüümikad ripsmed. Kiud ei pudene päeva jooksul silma.

* Kehtib L'Oreal Paris' ripsmetuššide kohta

Kasutamine

Alustuseks kasuta False Lash Xfiber Xtreme Resist kauapüsivat silmameigipraimerit, mis on tuši tuubi pooles 1. Enne praimeri ärakuivamist kanna ripsmetele 2. tuši tuubi poolest kiht kauapüsivat ja veekindlat pealistušši, mida on rikastatud kiududega, et anda ülimalt ekstreemne ripsmete viimistlus.

Tulemus

Veekindla tušiga kaetud sügavmustad volüümikad kunstripsmeefektiga ripsmed.