Loreal Super Blendable jumestuskreem TRUE MATCH FOUNDATION 1.D/1.W IVORY DORÉ/GOLDEN IVORY 30ml

Avastage enda jaoks täiuslikult nahatooni ja tekstuuriga ühilduv True Match jumestuskreem, mille koostis sisaldab hüaluroonhapet, 80% üliniisutavat kreemi ja mineraalseid pigmente

1/ Tupsutage jumestuskreemi põskedele, ninale, lõuale ja otsmikule. 2/ Segage jumestuskreemi näppude, jumestuskreemipintsli või meigikäsnaga juustepiirist väljapoole ja siis tagasi, alustades T-piirkonnast (otsmik, nina, lõug, suuümbrus).

Avastage superhästi segunev jumestuskreem True Match, mis nüüd on saadaval 48 värvitoonis, mis sobivad 100% naistele üle maailma*. Selle ülipeente pigmendiosakestega libisev, kerge, vedel tekstuur sobib täiuslikult teie nahatooni ja alustooniga, et saavutada loomulik katvus ja ühtlane, särav viimistlus. Uus jumestuskreemi koostis sisaldab 80% üliniisutavat kreemi, millele on lisatud hüaluroonhapet, mis niisutab teie nahka 24 tundi**.
See ainulaadne koostis parandab naha seisundit kahe nädalaga***, et saavutada siledam, säravam ja ühtlane puhas nahk. See ainulaadne koostis kaitseb nn väliste rünnakute (UV-kiired, saaste) vastu. Nahk näeb hea välja, kui seda jumestuskreemi peale kannate, ja veel parem, kui selle maha võtate! 100% naistest üle kogu maailma leiavad endale tõeliselt sobiva toote True Match! ** Põhineb tarbijauuringul, mis tehti 291 naise peal, kes esindavad nahatoone üle kogu maailma, leides endale sobiva tooni True Match tootesarjast** Määrava tähtsusega katse*** Kliiniliselt tõendatud kosmetokliiniline uuring 42 naise peal.